Fatih Yasin internet dünyasında Kafalar ile birlikte ciddi hayran kitlesine ulaşmıştır. Fanları ve hayranları tarafından sıkça bir çok sorunun muhatabı olan Fatih Yasin kimdir? boyu, kilosu, kaç yaşında? ve daha bir çok soru merak konusudur.

Fatih Yasin Eğitim hayatı, doğum yeri;
Arel Üniversitesi Uluslar Arası Lojistik Bölümü mezunudur. 1993 yılının Ekim ayında dünyaya gelmiştir, burcu ise Akrep’tir.

Nasıl fenomen oldu, Kafalar ile tanışması ve kariyeri;
Üniversite öğrencisi olduğu dönemde Atakan Özyurt ile tanışmıştır. Birlikte çektikleri videoları internet ortamında paylaşmaya başlamış ve kısa sürede iyi bir kitle elde etmişlerdir. İlk dönemde Vine ile yayınladıkları videoları büyük ilgi görmüştür. Sonraki dönemde Bilal Hancı ile de tanışmışlardır ve beraber Kafalar Kanalı’nı açarak Youtube serüvenine adım atmışlardır.

Fatih Yasin’in anne tarafından Kastamonu, baba tarafından ise Sivas‘lı olduğu belirtilmiştir.

Günümüzde sadece internet ortamında ki takipçilerine değil, televizyon dünyasının yanı sıra bir çok ünlü isminde büyük bir ilgi izlediği Kafalar Grubu ciddi çıkışını sürdürmektedir.

Fatih Yasin hakkında özellikle takipçileri tarafından merak edilen bir soruda boy konusudur. Ünlü ismin boyu 1.68’dir. Hatta instagram hesabı üzerinden Berkay ile birlikte çekilen bir resmi paylaşmış, altına esprili bir dille ben kısa değilim, Berkay tahtanın üstünde notu düşmüştür. Kilosu ise 63 ile 66 arasındadır.
2016 yılında sevgilisi olduğu yönünde Melis Kılıç ile ismi anılmıştır. Ancak bu bilgi teyit edilememiştir. Günümüzde ise sevgilisi var mı?, yok mu? sorusunun cevabına henüz ulaşılamamıştır.

9 Temmuz 2018 tarihinde ünlü sanatçı Ajda Pekkan ile birlikte, Harbiye Açık Hava Konserinde Kafalar Grubu bir düet gerçekleştirmiştir.