Film esnasında rolünü kıskandığınız birisi var mı?

Kıskanmak değil tam olarak ama oyunculuğuna imrendiğim arkadaşlarım tabii ki oldu. Doğaç Yıldız mesela müthiş bir oyuncu. Karakterin ruhunu çok doğal ve rahat yansıtabiliyor.

Oyunculuk ile ilgilenmeyi düşünüyor musunuz?

Filme hazırlanırken benim oyunculuk eğitimi alacak vaktim olmadı ve tamamen yönetmenimizin yönlendirmeleriyle bu iş ortaya çıktı. Bir eğitim almadığım için bence yetersiz kaldığım noktalar var. O yüzden bir oyunculuk eğitimi almak istiyorum. Ama oyunculukla ilgileniyorum, keyif aldığım bir iş oldu.

Gerçek hayatta sahip olduğunuz hayatı filmdeki rolünüz ile değiştirmek ister misiniz?

Kesinlikle istemezdim. Mevcut halimle mutluyum ben. Profesyonel esporcu olmak gerçekten çok zor. Bunu filme hazırlanırken daha iyi anladım. Filmdeki bazı bölümler insanlara abartılı gelebilir. Ama isteyenler benim Supermassive videomu izleyerek profesyonel e-sporculuğa hazırlığın filmdekinden çok daha fazlası olduğunu görebilirler.

Prodüksiyon ve kurgu işlerinden gayet iyi anlıyorsunuz, şurası olmadı keşke farklı şekilde yapsaydık dediğiniz oldu mu?

Kendi içeriklerim için soruyorsan çok müdahale ederim. Haftada en az 2 video çıkarmayaçalışmak çok zor. Bazen sıkıntılar oluyor ve ne kadar bu işi yapan ekip arkadaşlarım da olsa ben işin başından sonuna içinde olmayı da seviyorum. Ama film özelinde soruyorsan ikisi içeriğe yaklaşım bakımından çok farklı. Ben YouTube’da daha kısa ve eğlenceli içerikler hazırlıyorum. Film daha uzun ve devamlılık isteyen, bir süreci anlatan içerik aslında. O yüzden işin profesyonelleri yaptı. Hepimizin de içine sinen bir iş ortaya çıktı.

Anlatabileceğiniz komik bir set anısına sahip misiniz?

Olmaz olur mu? Sette at vardı ama atın filmle alakası yok. Sadece setin olduğu yerde bir yerlerde bir at vardı. Ben ata bindim ve sete atla girdim yine trollemek için tabii. Yönetmenimiz Umut Hoca’dan sağlam bir azar işittim. Onun dışında bana çok arkadaş kazandıran bir set oldu.

Daha önce bir dizinin bölümünde de rol almıştınız, aynı his mi? Farklılıkları neler?

İkisi birbirinden çok farklı. Dizide kendimi oynamıştım, Orkun’dum. Burada bir karaktere hayat verdim, Batu oldum. O yüzden kesinlikle aynı his değil. Orkun’u oynamak kolay, zaten kendimim. Ama bambaşka bir karakter olmak zor. Onun karakterini, ruhunu yansıtabilmek
bambaşka bir konu.