Çıkardığı şarkıların hızla büyümesi ile YouTube’ta birçok rekora imza atan Aleyna Tilki için 2019 pekte iyi gelmedi. YouTube Türkiye’de kırmış olduğu ‘en çok beğeni alan video’, ’24 saat içerisinde en çok izlenen video’ ve ‘En fazla izlenen video’ rekorları geçtiğimiz hafta birer birer geçildi.

Reynmen ve Family Games tarafından tazelenen rekorların ikisini Yusuf Aktaş eline aldı. ‘Derdim olsun’ parçası ile 3 günde 30 milyon dinlenen Reynmen, ilk olarak ’24 saat içerisinde en çok izlenen video’ rekorunu 6.000.000 izlenme ile ‘Dipsiz Kuyum’ şarkısının klibi taşıyorken 10.000.000 izlenme alarak ciddi bir farkla rekorun yeni sahibi Reynmen olmuştu. Ayrıca 1.700.000 tekil kullanıcı beğenisi ile ‘Derdim olsun’ Türkiye’de en çok beğeni alan video konumuna da yerleşti.

‘Derdim olsun’ fırtınası ile sallanan rekorların ardından, çocuklara eğitim vermeyi hedefleyen Family Games kanalı 10 ay önce yüklediği ‘Esmanın Sihirli İçecekleri’ videosunun 464.000.000 izlenme alması ile birlikte Aleyna Tilki’den bir rekoru daha almayı başardı. ‘Cevapsız Çınlama’ şarkısının klibine ait olan en çok izlenen Türk video ünvanını da henüz 15 yaşlarında olan kanal sahibi Esma üstlenmiş oldu.